Aktualności i wydarzenia

OTWIERAMY TARAS WIDOKOWY

15 maja 2020

18 MAJA ZNÓW RUSZA TARAS WIDOKOWY NA XXX piętrze PKiN!

– Z przyjemnością ogłaszam tę datę, bo w ciągu ostatnich dni  dostawaliśmy setki pytań, które brzmiały właściwie identycznie „Czy już coś wiadomo?”. A więc wiadomo – od poniedziałku Taras Widokowy znów zaprasza gości – zapowiada Rafał Krzemień, prezes Zarządu PKiN. I uspokaja. – Opracowaliśmy specjalne procedury, które pozwolą bezpiecznie podziwiać panoramę Warszawy.

Taras Widokowy ruszy w poniedziałek , 18 maja i będzie czynny codziennie w godzinach 12:00-20:00. Goście oczekujący na windę staną w bezpiecznych 2-metrowych odstępach. Windy będą pracować bez obsługi windziarzy tylko pod dozorem kamer i dyspozytora dźwigów. PKiN zapewni gościom pełen dostęp do preparatów do dezynfekcji rąk, a kupując bilety będzie można kupić także maski ochronne. – Od samego początku epidemii choroby COVID-19 w całym Pałacu dostępne są środki do dezynfekcji rąk, systematycznie dezynfekujemy też miejsca ogólnodostępne oraz prowadzimy kampanię informacyjną. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom w nim przebywającym – podkreśla Rafał Krzemień.

Pałac Kultury i Nauki serdecznie zaprasza do podziwiania niepowtarzalnych widoków z Tarasu Widokowego położonego na wysokości 114 m.

Bilety on-line